• Wypożyczalnia samochodów Gdańsk

Potrzebny samochód w Gdańsku? Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z oferty naszej wypożyczalni Extra Rent – oferujemy szybki i wygodny wynajem aut – Gdańsk, lotnisko im. Lecha Wałęsy. Zapewniamy szeroki wybór samochodów do wyboru i przystępne ceny! 

Naszym klientom oferujemy wynajem aut z naciskiem na komfort, bezpieczeństwo i niskie ceny. Nasza wypożyczalnia aut Extra Rent dostępna jest dla klientów przez 24 godziny na dobę – wystarczy tylko zadzwonić, aby umówić się na wypożyczenie auta. Usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych – każdego, kto chciałby wypożyczyć auto w Gdańsku w atrakcyjnej cenie oraz na atrakcyjnych warunkach. Prowadzimy wynajem krótkoterminowy i długoterminowy.

Nasza wypożyczalnia oferuje wynajem samochody osobowe w różnych klasach, między innymi:

  • popularne Renault Clio, Peugeot 207, Citroen C3, Mercedes A-klasa,
  • samochody dostawcze, między innymi Citroen Berlingo,
  • busy, w tym Mercedes Sprinter.

Z naszą pełną flotą samochodów dostępnych w naszej wypożyczalni Extra Rent mogą zapoznać się Państwo już teraz na naszej stronie internetowej. Dzięki szerokiej gamie samochodów do wyboru mogą Państwo wyselekcjonować te, które będą odpowiadały Państwu w pełni. Wszystkie nasze pojazdy zostały zakupione niedawno, są bogato wyposażone, gwarantują wysoki komfort podróży i bezpieczeństwo.

Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze!

Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, dostarczając usługi na najwyższym poziomie. Wyróżniają nas również atrakcyjne warunki wynajmu samochodów oraz ich przystępne ceny zarówno w przypadku wynajmu krótkoterminowego, jak i długoterminowego – jeżeli interesuje Państwa wynajem aut tanio, jesteśmy zawsze gotowi do pomocy! Ceny podane są na stronach wszystkich modeli samochodów.

Samochody jesteśmy w stanie podstawić w dowolnie wskazane miejsce w Gdańsku, między innymi na Lotnisko Rębiechowo pod Dworzec Główny, a także pod adresy na terenie dzielnic Gdańska, w tym Gdańsk Wrzeszcz, Gdańsk Przymorze, Gdańsk Zaspa, Gdańsk Oliwa, Gdańsk Morena i innych.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszymi usługami wynajmu aut, prosimy o skontaktowanie się z nami telefonicznie lub e-mailowo – będziemy mogli odpowiedzieć na nie wyczerpująco i wykonać rezerwację samochodów na odpowiadający Państwu termin.

Extra Rent – wypożyczalnia aut – zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z naszych usług! Gwarantujemy najwyższą jakoś usług i bezpieczeństwo. Całodobowo jesteśmy do Twojej dyspozycji tel. 516 285 653 ( 24h ) . Wybrany samochód dostarczamy w ustalone miejsce o określonej godzinie. Podobna procedura tyczy się odbioru auta.

Z nami profesjonalnie i najtaniej wypożyczysz samochód w Gdańsku. Ceny określone są przy opisie każdego samochodu.  Auta podstawiamy na Lotnisko w Gdańsku, pod Dworzec Główny oraz w obrębie poszczególnych dzielnic Gdańska w tym Gdańsk Wrzeszcz, Gdańsk Przymorze, Gdańsk Zaspa, Gdańsk Oliwa, Gdańsk Morena i inne..